Як вибрати банкетний зал для весілля

Часи, коли будь-яке святкування відзначався будинку, давно канули в лету.

Для власників це некомфортно, складно фізично і морально, а в матеріальному плані не суттєво дешевше кафе. Щоб від свята отримали задоволення і гості, і винуватці торжества, набагато краще провести його в атмосфері затишку кафе, ресторану або заміського клубу. Втім про те, як підібрати зал для банкету, краще дізнатися заздалегідь. Тому що в спогадах гостей надовго залишаться як інтер’єр закладу, смак і різноманіття страв, так і якість обслуговування. А якщо вам необхідний зал для банкету, переходите на сайт hotelsobieski.com.ua

Неважливо, яке свято буде відзначатися (весільна церемонія, Новий рік, День народження, випускний, корпоратив або зустріч старих друзів) до вибору залу для банкетів слід приступати не менш, ніж за 1-2 місяці до події. А в разі святкування Нового року або весілля в розпал сезону, ще раніше.

Якщо привід для банкету ясний спочатку, кількість гостей, що прийшли в більшості випадків викликає деякі труднощі. І основним каменем спотикання дуже часто вважається не страх образити когось, чи не запросивши на захід, а економічний бік питання. Щоб це зробити потрібно хоча б приблизно орієнтуватися в ціні замовлення на одну людину. Розпитайте друзів, знайомих і родичів, відвідайте сайти ресторанів і кафе в мережі інтернет. Коли список гостей складений, приступаємо до пошуку залу для банкетів. Зрозуміло, чим менше людина, тим легше завдання. Але головне — це зробити свято не забуваємо, витративши на це відповідну суму.

Обходячи установи, не бійтеся детально розпитувати про те, що входить в ціну банкету. У багатьох випадках, вам порекомендують на вибір, як мінімум, два види святкового меню. Уточніть, чи можна принести власні напої (соки, воду і алкоголь), фрукти, цукерки і торт. Який розмір додаткової оплати за оренду залу і обслуговування. Теж необхідно вирішити, в якій формі буде проходити захід. Чи буде це повне, вибіркове обслуговування або банкет. До повного обслуговування вдаються на офіційних заходах, а для сімейних і колективних святкових днів класично замовляють фуршет з частковим обслуговуванням (коли холодні страви і напої ставляться заздалегідь) або банкет.

Відразу обговоріть час банкету, тим більше це стосується весілля і святкування Нового року. Важливим нюансом вважається час між подачею страв. Для проведення будь-якого свята зал повинен бути комфортним і естетичним. Якщо в залі для проведення банкетів буде проходити тематична весільна церемонія, оціните відразу, наскільки інтер’єр входить в вашу ідею, уточніть можливість додаткового прикраси приміщення, чи можна це зробити самостійно (при бажанні). В першу чергу оцініть музичне обладнання залів для проведення банкетів: зовнішній вигляд, якість звуку, розташування, чи буде воно заважати гостям. Обговоріть ціна послуг музиканта або можливість запрошення власного. Місця для конкурсів і танців має бути досить. Запитайте, чи є індивідуальне приміщення для ведучого на весілля (щоб переодягнутися і їй, і гостям), фотографа і відео оператора (де можна поїсти і зарядити апаратуру), а ще індивідуальне меню для них.

Дізнайтеся можливість проведення всього, що має бути на банкеті: вогняне або мильне шоу, салют, шоу з тваринами, стриптиз і т.д. Добре, якщо огляд залів для проведення банкетів ви проводите ввечері, так ви зможете точніше дати оцінку якості освітлення, адже для фото- та відеозйомки це є дуже важливим моментом. Особливо актуально, щоб до закладу було комфортно добиратися, а ще непогано б наявність парковки.

Після того, як вибір зроблений і ключовий бюджет банкету підрахований, додайте до нього певну суму на непередбачені витрати. Нехай ваше свято стане яскравим, щасливим і запам’ятається на все життя!

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


19 + 16 =