Як вибрати банкетний зал для весілля

Часи, коли будь-яке святкування відзначався будинку, давно канули в лету.

Для власників це некомфортно, складно фізично і морально, а в матеріальному плані не суттєво дешевше кафе. Щоб від свята отримали задоволення і гості, і винуватці торжества, набагато краще провести його в атмосфері затишку кафе, ресторану або заміського клубу. Втім про те, як підібрати зал для банкету, краще дізнатися заздалегідь. Тому що в спогадах гостей надовго залишаться як інтер’єр закладу, смак і різноманіття страв, так і якість обслуговування.

Неважливо, яке свято буде відзначатися (весільна церемонія, Новий рік, День народження, випускний, корпоратив або зустріч старих друзів) до вибору залу для банкетів слід приступати не менш, ніж за 1-2 місяці до події. А в разі святкування Нового року або весілля в розпал сезону, ще раніше.

Якщо привід для банкету ясний спочатку, кількість гостей, що прийшли в більшості випадків викликає деякі труднощі. І основним каменем спотикання дуже часто вважається не страх образити когось, чи не запросивши на захід, а економічний бік питання. Щоб це зробити потрібно хоча б приблизно орієнтуватися в ціні замовлення на одну людину. Розпитайте друзів, знайомих і родичів, відвідайте сайти ресторанів і кафе в мережі інтернет. Коли список гостей складений, приступаємо до пошуку залу для банкетів. Зрозуміло, чим менше людина, тим легше завдання. Але головне — це зробити свято не забуваємо, витративши на це відповідну суму.

Обходячи установи, не бійтеся детально розпитувати про те, що входить в ціну банкету. У багатьох випадках, вам порекомендують на вибір, як мінімум, два види святкового меню. Уточніть, чи можна принести власні напої (соки, воду і алкоголь), фрукти, цукерки і торт. Який розмір додаткової оплати за оренду залу і обслуговування. Теж необхідно вирішити, в якій формі буде проходити захід. Чи буде це повне, вибіркове обслуговування або банкет. До повного обслуговування вдаються на офіційних заходах, а для сімейних і колективних святкових днів класично замовляють фуршет з частковим обслуговуванням (коли холодні страви і напої ставляться заздалегідь) або банкет.

Відразу обговоріть час банкету, тим більше це стосується весілля і святкування Нового року. Важливим нюансом вважається час між подачею страв. Для проведення будь-якого свята зал повинен бути комфортним і естетичним. Якщо в залі для проведення банкетів буде проходити тематична весільна церемонія, оціните відразу, наскільки інтер’єр входить в вашу ідею, уточніть можливість додаткового прикраси приміщення, чи можна це зробити самостійно (при бажанні). В першу чергу оцініть музичне обладнання залів для проведення банкетів: зовнішній вигляд, якість звуку, розташування, чи буде воно заважати гостям. Обговоріть ціна послуг музиканта або можливість запрошення власного. Місця для конкурсів і танців має бути досить. Запитайте, чи є індивідуальне приміщення для ведучого на весілля (щоб переодягнутися і їй, і гостям), фотографа і відео оператора (де можна поїсти і зарядити апаратуру), а ще індивідуальне меню для них.

Дізнайтеся можливість проведення всього, що має бути на банкеті: вогняне або мильне шоу, салют, шоу з тваринами, стриптиз і т.д. Добре, якщо огляд залів для проведення банкетів ви проводите ввечері, так ви зможете точніше дати оцінку якості освітлення, адже для фото- та відеозйомки це є дуже важливим моментом. Особливо актуально, щоб до закладу було комфортно добиратися, а ще непогано б наявність парковки.

Після того, як вибір зроблений і ключовий бюджет банкету підрахований, додайте до нього певну суму на непередбачені витрати. Нехай ваше свято стане яскравим, щасливим і запам’ятається на все життя!

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*


семнадцать + шестнадцать =