Як і яку вибрати друкарню?

У цій статті ми постараємося розкрити перед вами ряд секретів, які дозволять вам не набити гуль і зробити правильний вибір.

Ми об’єднаємо наші знання внутрішньої друкарською кухні і поліграфічні Лайфхаки, які нам вдалося дізнатися у наших постійних клієнтів, ось переходьте на сайт https://st-print.com.ua/.

Отже, як вибрати друкарню — 4 секрета, які знають тільки просунуті замовники:

1. Дізнаємося чи володіє організація власними потужностями

Зараз дуже багато друкарень, які такими лише називаються. Насправді крім столу і комп’ютера у них, як правило, немає ніякого поліграфічного обладнання. Вони посередники. Вони просто перерозмістити ваше замовлення в інший, справжньої друкарні. А з вас візьмуть гроші за свої послуги. Природно, це вийде дорожче. При виборі друкарні правильніше відразу вибрати поліграфістів, що володіють власними потужностями.

Тому не соромимося і просимо показати виробництво. Якщо отримаєте відмову, то для вас це повинно стати приводом насторожитися, вибрати таких — помилка.

2. При виборі друкарні не варто кидатися на найдешевшу

Чудес не буває. Не рідкісні випадки, коли замовник, звернувшись в друкує організацію, що запропонувала найнижчу ціну отримує на виході продукт дуже низької якості. Як вибрати друкарню і заощадити?
Пояснюється все дуже просто. Такі «дешеві» друкарні, щоб збити ціну змушені економити практично на всьому. І як результат — на продукцію таких умільців, не інакше як без сліз, поглянути неможливо. Логічніше вибрати оптимальну по співвідношенню ціна / якість.

3. Пам’ятаємо, що велика друкарня не означає — найкраща

Ні в якому разі цей секрет не означає, що велике виробництво — це погано. Просто потрібно розуміти, що велике підприємство — це безперервний потік, конвеєр. І якщо ви хочете вибрати індивідуальний підхід, щоб ваші побажання та ідеї знайшли шанс на виконання, то ймовірність цього значно вище саме в малої або середньої друкарнях, де як правило до клієнта більш уважне ставлення. Найчастіше краще вибрати саме таку.

4. Не забуваємо поцікавитися віком обладнання і країною його походження

Немає нічого вічного на нашій землі. І поліграфічне обладнання, в тому числі, має властивість зношуватися, розбовтуватися, втрачати закладені в нього характеристики. В результаті, поліграфічна продукція, виготовлена ​​на такому «убитому» обладнанні за своєю якістю буде сильно нижче середнього. А дешеве обладнання з великою часткою ймовірності буде «дивувати якістю» навіть в новому своєму стані.

Як знайти і вибрати друкарню, у якій гідне обладнання? Чи не соромимося і запитуємо якого року випуску цікавить нас поліграфічне обладнання, який у нього пробіг, які регламентні ремонтні роботи воно проходило. Чим менше вік, ніж більш уважне ставлення до верстатів, тим більша ймовірність вибрати гідного виконавця і отримати відмінну продукцію.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*


3 × 2 =