Check-up організму: дбайте про своє здоров’я!

Навіть якщо людина не має скарг на стан здоров’я і приводів звернутись до лікаря, необхідно час від часу проходити обстеження. Адже деякі захворювання протікають безсимптомно на ранніх стадіях, проте за пізнього виявлення потребують дороговартісного лікування або навіть призводять до смерті.

З метою виключення таких захворювань, виявлення їх на ранніх стадіях або ж для профілактики і проводиться чекап — комплексне обстеження організму. За результатами цього обстеження лікар надає консультації щодо профілактики або направляє до фахівця для подальшого лікування. Чекап організму в Черкасах ви можете пройти в нашому медичному центрі Медгарант.

Check-up організму: дбайте про своє здоров’я!

Види чекапу

У сучасній медицині чекап класифікується наступним чином:

  • За статтю (для чоловіків, для жінок);
  • За віком (для немовлят, для дітей, для підлітків, для дорослих до 40 років, для дорослих після 40 років);
  • За напрямом (комплексний, гінекологічний, урологічний, кардіологічний тощо).

Після початку пандемії коронавірусу набули популярності пост-ковідні комплексні обстеження.

Кому рекомендовано проводити чекап

Медики рекомендують проходити комплексне обстеження раз на рік всім без винятку людям незалежно від віку, статі та поточного стану здоров’я. Але позаплановий чекап є рекомендацією в наступних випадках:

Check-up організму: дбайте про своє здоров’я!
  • планування вагітності;
  • незадовільна спадковість;
  • схильність до захворювань (серцево-судинних, онкологічних, цукрового діабету тощо);
  • перенесені важкі захворювання (грип, вірусна пневмонія, ковід тощо);
  • погіршення самопочуття без видимих причин.
Check-up організму: дбайте про своє здоров’я!

Навіть незначні зміни в роботі організму можуть сигналізувати про загрозу або наявність небезпечного захворювання. Тому при найменших змінах у самопочутті рекомендовано негайно пройти комплексне обстеження.

Що включає в себе чекап

Повний чекап організму включає в себе всі методи обстежень, які використовуються в сучасній медицині (за винятком випадків, коли до використання того чи іншого методу є протипоказання). Це і розширені лабораторні дослідження, і ультразвукові дослідження, і магнітно-резонансна або комп’ютерна томографія, і консультації фахівців. Повний список обстежень та консультацій залежить від віку, пацієнта, його статі, а також анамнезу.

Як правило, комплексний чекап для дорослих включає УЗД внутрішніх органів, гінекологічні і мамологічні дослідження для жінок та урологічні дослідження для чоловіків, електрокардіограму, консультації терапевта, уролога або гінеколога, кардіолога.

Чекапи для немовлят включають дослідження внутрішніх органів, суглобів, а також комплекс досліджень для матері.

Популярні нині пост-ковідні чекапи — це, насамперед, дослідження дихальної та серцево-судинної системи, а також розгорнутий аналіз крові.

Скільки коштує чекап?

Вартість комплексного обстеження залежить від кількості досліджень та методику, які для цього використовуються.. Та лікарі запевняють: будь-яке обстеження — це інвестиції у ваше здоров’я та можливість уникнути дороговартісного лікування в подальшому. Тож записуйтесь на прийом до фахівців нашого медичного центру МЕДГАРАНТ — а ми подбаємо про збереження вашого здоров’я!

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*


12 + 13 =