Як вибрати хороший робот-пилосос?

Перші роботи-пилососи коштували дорого і мали обмаль функцій. В 2001-му таким став Electrolux Trilobite. Лише через 9 років з’явився більш сучасний Neato Robotics XV-11 (2010), з лазерною системою навігації для орієнтування у просторі. Але це вже історія. Сьогодні в магазинах України продаються вдосконалені автоматичні очисні комбайни, для роботи яких не потрібна допомога користувача.

Тим не менш, купити робот пилосос непросто, у кожного є свої особливості та переваги, які потрібно знати. Магазин AVIC.UA розповідають, які параметри є визначальними для вибору хорошого irobot для дому та офісу.

Робот пилосос купити – на що звернути увагу?

Ключовим атрибутом розумного прибиральника є навігаційна система. Від неї залежить, як пилосос впорається з плануванням маршруту і що він буде робити, якщо на шляху прибирання натрапить на несподівані перешкоди.

У найпростіших моделях Ай робот використовуються базові алгоритми управління, побудовані на датчиках наближення і висоти. Щоб «побачити» перешкоду, роботи пилососи мають на неї «наткнутися». Вони перераховують маршрут, часто пропускаючи окремі частини кімнати, а інші, навпаки, прибираючи по кілька разів.

Дорожчі роботи-пилососи вже вміють картографувати кімнати, для чого використовують:

Як вибрати хороший робот-пилосос?
  • vSLAM – вбудовану камеру, що сканує простір навколо в режимі онлайн (систему часто використовують IROBOT (серія Roomba);
  • LDS / LIDAR  – лазер, що зчитує оточуючий простір в реальному часі (використовується Xiaomi та пов’язаними з нею брендами, Roborock, VIOMI).

Обидві технології точно будують карту приміщення з усіма перешкодами, яке потім ретельно прибирають.

Як вибрати хороший робот-пилосос?

Купити робот пилосос – критерії вибору

  1. Наявність фільтра HEPA. Мати робот пилосос миючий з фільтром важливо для людей з алергією на пил.
  2. Потужність всмоктування. Чим більше показник Па, тим краще очищає пилосмок. Водночас, краще замовити irobot room з турбощіткою для активного збору сміття.
  3. Місткість батареї. Визначає автономність пилососа. Необхідним мінімумом варто вважати 40 хвилин – чим більше цей час, тим більше шансів, що робот пропилососить квартиру «за один підхід».
  4. Автоматичне повернення до зарядної станції. Майже розряджений, пристрій самостійно повертається на базу для підзарядки.
  5. Рівень шуму. Чим більше значення параметра, тим гірше для користувача. Рівень 60 дБ прийнятний, щоб до нього звикнути. Вище 75 дБ – такий пилосос робот надто гучний, ним краще пилососити, коли вас немає вдома.

Миючий робот пилосос: елементи управління та функції

Найпростіше взаємодіяти з пилососом за допомогою кнопок на корпусі, але зазвичай це непрактичне рішення. В якості мінімальної опції варто розглядати наявність пульта ДУ. Оптимальним варіантом є інтеграція робота з домашньою мережею WiFi – керуйте роботою пилососа зі свого смартфону.

Також варто переконатися, що робот пилосос підтримує функцію програмування часу (для прибирання без участі користувача). Серед інших важливих параметрів:

Як вибрати хороший робот-пилосос?
  • об’єм пилозбірника (більша ємність вмістить більше сміття, та робот пилосос буде рідше повертатись на базу для самоочищення);
  • вологе прибирання (можливість очистки водою, глибоке видалення плям);
  • висота корпуса – чим нижче робот пилосос, тим більше шансів, що він залізе під диван або крісло.

Важливо! Купуючи робот пилосос з системою LDS, в якому головний датчик у вигляді купола виступає над корпусом, зверніть увагу на загальну висоту пристрою. Якщо пилосос спробує залізти під меблі та зачепить датчик, це може призвести до серйозного пошкодження навігаційної системи.

Отже, тепер ви знаєте, як вибрати розумного прибиральника для своєї квартири, дачі чи офісу. На AVIC.UA можна робот пилосос купити Харків, Київ, та з доставкою в інші міста України. В магазині доступні: робот пилосос Xiaomi, iRobot Roomba, робот пилосос Samsung та інших світових брендів – найновіші та культові моделі за ціною без переплат.

 

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*


один × пять =