Як вибрати якісну футболку

Якщо ви стежите за модою і намагаєтесь від неї не відставати, то вам прекрасно відомо, що толстовка або футболки згідно індивідуальним замовленням можуть оновити гардероб, дати вашого образу абсолютно новий стиль.

На ринку одягу футболки представлені в великому асортименті: м’які і яскраві, штучні і бавовняні, гладкі і з малюнками, детальнiше тут.

Хтось зупиниться на спортивному стилі (толстовки з капюшоном, наприклад), а хтось захоче унікальний випадок для дискотеки. Важливо, щоб футболка сиділа на вас як влита, а нитки, після першого виходу, а не стирчали на всі боки. Щоб при пранні поводилася, як штучна, а при носінні мала властивості в’язки.

Уважно подивіться на якість швів

Якщо привернула вашу увагу футболка, то перед тим як здійснити покупку, Виверніть її навиворіт, власне там можуть ховатися все мінуси. З великою увагою ПРОСМОТРИТЕ всі шви і обробки. У хорошого продукту рядок буде завжди рівною. Рядок типу оверлок Не тільки здатна закріпити шви, але і допомагає заховати нерівні і рвані краї, з цієї причини, рядок мусить бути максимально рівною, без пропусків і поплутаних ниток. Це в подальшому послужить гарантією, що футболка витримає прання і НЕ розповзеться.

Якість тканин

Щоб оцінити якість матеріалу, його спочатку потрібно помацати: він зобов’язаний бути тонким, шовковистим, м’яким, без шорсткостей і ворсистості. Потім переходите до зорової перевірці. На тканини поганої якості можна помітити, як товсті нитки з’єднуються з тонкими, які після перетворяться в Катишев, а футболка через якийсь період часу втратить форму, Перетворившись на суцільний довгий рукав.

Перевірка на симетричність

Для того, щоб не придбати футболку з дефектом, складаємо виріб з трикотажу, у вертикальному положенні, надвоє, звіряти посадку і довжину рукавів. Якщо ви захочете дізнатися, чи буде схильний тканину деформації, то тягни її за протилежно Розміщення кінці діагонально, відпускаю і спостерігаю за тим, наскільки змінилася футболка.

Якщо ви все ж захотіли придбати вже готову футболку з принтом, то зобов’язані знати, що є кілька варіантів нанесення малюнка на футболки:

  • Малюнок наноситься за допомогою трафаретного сітки.
  • Малюнок може бути отриманий шляхом термопереносу — інакше кажучи плівковий малюнок.
  • Малюнок зроблений вишивкою.

Вам вирішувати, яку футболку необхідно вибирати. Основне, щоб ви носили її вельми довго і з радістю!

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*


15 − 8 =