Секрети популярності дерев’яних пазлів, або чому краще купити саме такі на подарунок?

Кожний, хто торкався пазлів з дерева, неодмінно захоплювався їх естетичним виглядом, а процес збирання картинки настільки затягує, що це дозволяє якісно розслабити нервову систему. А в результаті ви отримуєте гарну картину, яка легко може стати прикрасою інтер’єру.

В чому секрет популярності пазлів з дерева?

Дерев’яні пазли з’явилися на ринку давно, та з кожним роком їх популярність тільки зростає. І все це завдяки тому, що:

  • пазли мають естетичний вид, гарно упаковані (в мішечок і дерев’яну коробку), що робить їх пристойним подарунком;
  • дерево, з якого виготовляють пазли, є міцним матеріалом, який витримує досить великі навантаження (це важливо для дитячих садків та інших подібних установ);
  • пазли з дерева подобаються і дітям, і дорослим;
  • зроблені з натуральних матеріалів (стійка краска також не викликає алергічних реакцій);
  • можна придбати пазли в різних форматах (в т.ч. з об’ємним ефектом 3D).

Окрім цих причин, є ще одна — не менш вагома. В магазинах представлені дизайнерські вироби. Виробники прагнуть зробити свій продукт унікальним, тому співпрацюють з відомими художниками, що завжди підкорює серця українців. Наприклад, зараз дуже популярними є пазли з патріотичними зображеннями.

До речі, якщо зайдете на сайт «Zirozok», то зможете купити дерев’яні пазли в гарній коробці, кришка якої прикрашена тим же зображенням, що і готова картинка. Цю коробку-шкатулку можна надалі використовувати для зберігання усіляких дрібних речей.

Чому пазли подобаються дітям і дорослим?

Як виявилося, пазли — це досить ефективний інструмент, який допомагає відволіктися від суєтних справ, позбутися нервової напруги, розвивати креативне мислення, потренувати пам’ять та увагу. Дітям пазли корисні також як тренажер дрібної моторики.

Це ми описали корисні властивості, а є ще й просто приємні: отримання задоволення від процесу створення, естетична насолода від приємних на дотик елементів та складеної картини.

Сюжети пазлів з дерева

Популярність дерев’яних фігурних пазлів забезпечила їх широкий вибір. За бажанням, ви зможете знайти будь-яке зображення. Ось декілька прикладів:

  • містичні істоти — єдинороги, дракони, кентаври;
  • екзотичні та яскраві квіти — поля лаванди, тюльпани, півонії та звичайні ромашки;
  • тварини — сови, ведмеді, хамелеони, черепахи, метелики, слони, вовки, орли та багато інших;
  • мальовничі пейзажі.

Окрім сюжету, пазли відрізняються формою — складене зображення може бути прямокутне, квадратне, а також у формі тварини або квітки.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*


17 − 3 =